Guy Kremer


Guy Kremer
1969
גיא נולד ב-19.8.69 ברמת-גן לתוך עולם של מוסיקה, מחשבים ומתימטיקה. אמו-אהובה, מוסיקאית, פסנתרנית ומרצה באוניברסיטת "בר-אילן" ואביו-משה, איש מחשבים ובעליה של חברת תכנה. כבר בהיותו ילד קטן נכרו תכונות דומיננטיות באופיו, הן אינטלקטואליות והן מוסריות, שליווהו כל ימי חייו. גיא, ילד סקרן, בעל תפיסה מדהימה,יכולת ריכוז גבוהה, כושר אנליטי וזיכרון יוצא מגדר הרגיל. בגיל שנתיים ידע את כל הא'-ב' וצורות גיאומטריות, בגיל שלוש דקלם בע"פ סיפורים שלמים בדייקנות של מילה. בגיל ארבע האזין בריכוז רב לפרקים מתוך הסימפוניות של מהלר ובגיל חמש ידע לאפיין מוסיקה של י.ס.באך. בגיל זה אף החל לנגן ולאלתר בפסנתר.
גיא הרבה לקרוא ולרכוש ספרים. הוא היה אוטודידקט ברמה הגבוהה ביותר. וכבר בכתה ב' היה יושב ליד המחשב ומתכנת תכניות (דבר נדיר בזמנו). אהב טבע ובעלי- חיים ועקב אחר אורחות חייהם. בעודו בכתה א' היה הולך לתעלת המים שבקצה השכונה ועוקב אחר הצפרדעים. הוא אף בנה רפסודה וכמובן התהפך אתה לתוך המים. מילדות בלטו אצלו תכונות אופי של יושר, הגינות, רדיפת צדק ועזרה לזולת. הוא היה מנהיג ומודל לחיקוי והערצה, שידע לשאת באחריות ולעמוד על שלו גם בפני מבוגרים או בעלי שררה. מעולם לא הלין על אחרים ולא סבל דברי רכיל. הוא חלק את הידע שלו בנדיבות והושיט יד לחלשים - כל זאת ללא כל התנשאות. (תמונות ילדות)
1977
נולדה לגיא אחות - הילה, "אוש" כפי שגיא כנה אותה. גיא והילה היו קשורים מאד זה לזו כל השנים. יחדיו שיחקו ב"אבירים" וב"מבוכים ודרקונים". עם הורים וחברים יצאו לטייל בארץ ולגלוש בחבלים, כאשר גיא מוצא תמיד את השביל הלא שגרתי. כשבגרו רקדו גיא והילה ביחד בצורה מופלאה.
גם בפרויקטים מקצועיים היו מתייעצים זה בזו, אם היה זה בתחום ההצפנה, מתימטיקה ועוד. הייתה ביניהם ידידות יפה ואחריות הדדית, כאשר גם החברים של גיא נוטלים בה חלק. (תמונות)
1979
גיא השתתף בקורסים לילדים מחוננים, שערכה פרופ' אריקה לנדאו באונ' תל-אביב, ובהמלצתה קפץ מכתה ד' לכתה ו'. (מסמכים) מחנכת הכיתה המורה יוכבד עודדה ועזרה. (הפנייה)
בבית הספר המשיך ללמוד בדרכו העצמאית והייחודית, כשהוא מציב לעצמו אתגרים חדשים מידי פעם בפעם. עם סיום כתה ח' התקבל לפנימייה ב"שדה בוקר", אך, לאחר חודש העדיף להמשיך בתיכון "בליך" ברמת-גן. (המלצת המנהל)
בד בבד עסק בנושאים שעניינו אותו: היסטוריה צבאית ואסטרטגיה, מיתולוגיה, הישרדות, טבע וארץ,בעלי-חיים, מתימטיקה ומחשבים. אלו נושאים שליווהו כל ימי חייו ועזרו לו בשנות הנדודים ההרפתקניות.
הילד התמיר והחזק גילה את היופי של אומנויות הלחימה השונות: סייף, קשתות ונינג'יצו, כאשר בכל שטח הוא מאלתר וממציא דרכי התגוננות ולחימה מקוריות משלו, ובדרך זו מצליח "להפתיע את האויב" (תמונות). הוא אף הרכיב כלי לחימה שונים, ישב שעות ליד המחשב בתכנון "כוכבי נינג'ה", בחיתוכם מלוחיות מתכת , שיופם והתאמתם לאימונים. המשחק המועדף עליו היה "GO" , משחק סיני עתיק הנמשך שעות רבות. גיא היה מוקף תמיד בחברים ומעריצים. בבית ספר "קורצ'אק" הכיר את חברו הקרוב שי פנחס, "פיני".יחדיו חלקו טיולים והרפתקאות, סודות ומחשבות. (הפניה).
את פייר סדאי "נפש תאומה" לו הכיר בתיכון "בליך". הקשר המופלא הוביל למסעות טיפוס פיזיים ואינטלקטואליים. (הפנייה)קשר מיוחד נוצר גם עם ללה סדאי. (הפניה)


המשך תולדות חיים חזרה לתפריט הראשי